1312362584

“Кіт у чоботях”

Молодшому синові мельника у спадок від батька дістався тільки кіт. Все інше дісталося братам. Було молодшому від чого впасти у відчай, та тільки кіт виявився не простим, а на рідкість заповзятливим малим. Завдяки діловій хватці та хитрості кота, його господар отримав все, про що тільки міг мріяти юнак: титул, повагу короля, замок, багатство та любов прекрасної принцеси.

2 коментарі до ““Кіт у чоботях””

  1. Чудова постановка у вигляді мюзиклу) Задоволення і дітям і дорослим) З донькою ходили декілька разів. Професійна гра актора, хто грає Кота – одне задоволення напротязі усієї вистави! Велика подяка акторам і усім, хто поставив таку чудову виставу!!!

  2. Дуже рекоменую усім Батькам!!! Моя донька вже була 6 разів на виставі і хоче ще і ще) Формат мюзиклу, багато співу, музики. Дуже професійна гра Івана Макаришина (Кіт у чоботях),як актора і у сенсі акробатичних трюків і інтерпретації самої ролі) Викликає захват здатність акторів імпровізувати!) Кожен раз отримуєм задоволення) Якщо бажаєте відпочити разом з дитиною – Кіт у чоботях – це те,що Вам потрібно) Приєднуйтесь до нас!)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>